Dlaczego warto zdecydować się na okulary korekcyjne Solano?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Solano jest polską marką okularów, która wykorzystuje w procesie produkcji nie tylko wytrzymałe, ale również bardzo innowacyjne materiały. Dzięki temu klienci będą mogli zaopatrzyć się w modne okulary korekcyjne doskonale wpasowujące się w najnowsze trendy.

Zalety marki Solano?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Solano jest polską marką okularów, która wykorzystuje w procesie produkcji nie tylko wytrzymałe, ale również bardzo innowacyjne materiały

Należy mieć świadomość, że w bardzo szerokiej ofercie omawianej marki można znaleźć oprawki korekcyjne cechujące się kobiecymi kształtami. Oczywiście duża popularnością cieszą się także produkty w klasycznych i ekstrawaganckich oprawkach. Godny uwagi jest fakt, że wspomniane oprawki będą wyróżniały się na tle konkurencyjnych rozwiązań ciekawym wzornictwem oraz teksturą. W ten sposób idealne okulary dla siebie znajdzie nawet najbardziej wymagający klient. Oferta marki Solano skierowana jest do mężczyzn i kobiet zainteresowanych zaopatrzeniem się w wysokiej jakości okulary w atrakcyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że firma wykorzystuje do produkcji opraw głównie monel. Cechuje się on odpornością na korozję, a także lekkością. Przedsiębiorstwo korzysta także z materiału o nazwie ultem, który z kolei bez większego problemu będzie opierał się różnego rodzaju zmianom termicznym. Ponadto jest wytrzymały i sztywny.

Czym dokładnie wyróżniają się oprawki korekcyjne omawianych okularów?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że oprawki korekcyjne są wykonane z bardzo wysokiej jakości metalu, który jest nie tylko antyalergicznym, ale również wytrzymałym tworzywem. Wspomniany materiał będzie ogrywał bardzo ważną rolę w przypadku modeli z cienkimi i delikatnymi oprawkami. Należy mieć świadomość, że jest to ważna wiadomość dla wszystkich osób, które stosunkowo rzadko podejmują decyzję o wymianie swoich okularów, ale noszą je często. Oznacza to tym samym, że produkty będą narażone na urazy, pęknięcia czy nawet większe uszkodzenia.

Warto wiedzieć, że okulary Solano dąży do tego, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom

Dlaczego warto postawić na model Solano Clip-on?

Należy mieć świadomość, że omawiany model jest absolutnym hitem. W najprostszym możliwym ujęciu łączy w sobie oprawki korekcyjne z odpowiednią ochroną przed słońcem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nakładek przeciwsłonecznych. Godny uwagi jest fakt, że kolekcja powstała przy wykorzystaniu innowacyjnych materiałów. Producentowi udało się połączyć dwie funkcje, które odgrywają istotną rolę nie tylko w trakcie lata, ale również przez cały rok. Jest to zatem alternatywne rozwiązanie dla połączenia okularów przeciwsłonecznych z soczewkami kontaktowymi. Klienci dzięki wspomnianej funkcji Clip-on otrzymują 2 w 1. W przypadku, gdy będzie świeciło słońce, dana osoba będzie mogła zdecydować się na nakładki przeciwsłoneczne. Z kolei, gdy nie będą one potrzebne, można nosić po prostu okulary korekcyjne. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że osoby zainteresowane będą mogły bez większego problemu dokupić sobie dodatkowe nakładki. Dzięki nim możliwe będzie odkrycie okularów korekcyjnych na nowo.

Warto wiedzieć, że okulary Solano dąży do tego, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że ma w swojej ofercie modele z nakładkami, w których soczewki okularowe posiadają powłokę Blue Blocker. W najprostszym możliwym ujęciu neutralizuje ona niebieskie światło. Rozwiązanie powinno spodobać się przede wszystkim użytkownikom spędzającym mnóstwo czasu przed ekranami LCD. Godny uwago jest fakt, że w ofercie znajdują się również soczewki mirror. W najprostszym możliwym ujęciu bazują one na technologii, która jest wykorzystywana przez NASA. Polega bowiem na minimalizowaniu ilości światła wpadającego nawet o 10%.